Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu Avrupa Hukuk Fakülteleri’ni Temsilen Washington D.C.’de Konuşma Yapacak.

ELFA/Avrupa Hukuk Fakülteleri Birliği Başkanı ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, Washington’da 2-6 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek AALS/Amerikan Hukuk Fakülteleri Birliği Genel Kurul toplantısında Avrupa Hukuk Fakülteleri adına bir konuşma yapacak.
Prof. Dr. Kabaalioğlu, ABD hukuk fakülteleri dekanlarını Yeditepe Üniversitesi’nde 16-19 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ELFA/Avrupa Hukuk Fakülteleri Birliği Genel Kurul Toplantısı’na davet edecek. Yeditepe Üniversitesi’ndeki toplantıya sadece Avrupa ve Amerika’dan değil, Rusya, Çin, Brezilya, Avustralya ve bazı Orta Doğu ülkelerinden de dekanlar katılacak.
Prof. Dr. Kabaalioğlu,1972-74 yıllarında Columbia ve Pennsylvania Üniversitelerinde eğitim gördü, daha sonra 1984-85 döneminde Virginia Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Senior Fulbright Scholar olarak çalıştı.
 

Acitivity Date: