Etkinlikler

21st - 22nd of October | 2019 Istanbul Congress Centre

Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu ELFA Barcelona toplantısına onur konuğu olarak katıldı. 

Avrupa Hukuk Fakülteleri Birliği ELFA nın önceki başkanı  Profesör Haluk Kabaaalioğlu Barcelona'da yapılan genel kırul yoplantısına onur konuğu olarak katıldı. 

Buenos Aires Hukuk Fakültesi’nde öğretim üyeleri ile görüşen Prof.Dr. Haluk Kabaalioğlu, 1987-88 döneminde Marmara Üniversitesi AT Enstitüsü’nde öğrencisi olan  T.C. Arjantin Büyükelçisi  sayın Meral Barlas tarafından Büyükelçilik konutunda kabul edildi.

Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öncülüğünde “Türkiye’nin AB Perspektifinde Güncel Konular ve Gelişmeler” konulu panel İİBF 4 no’lu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

İktisadi Kalkınma Vakfı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Üniversite Rektörü Prof.Dr. Statty Stattev ve Prof.Dr. Haluk Kabaalioğlu  açış gongu ile toplantıyı açar(lar)ken  (Bu  kısa videodan alıntı yapılabilir belki)
 

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığından ayrılan Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu 30 yıl önce kurduğu Avrupa Enstitüsü’nde ders ve seminer veriyor.

2009’dan bu yana ELFA Yönetim Kurulu üyesi olan Prof.Dr. Haluk Kabaalioğlu, 2014 ve 2015 yıllarında Yönetim ELFA Kurulu Başkanlığı görevini üstlendikten sonra Yönetim Kurulu Başdanışmanı olarak Londra’da gerçekleştirilen toplantılara katıldı.

AB Ankara Temsilcisi Büyükelçi Hansjorg Haber, CIDOB ve ELEC Başkanı Carles A.Gasoliba ve AB Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Rauf Engin Soysal ve IKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun açılış konuşmalarından sonra “Bir Enerji

En son araştırmalara göre İspanya’nın en iyi üniversitesi seçilen ve dünyada ilk 125 e giren Barcelona Otonom Üniversitesi resmi davetlisi olarak İspanya’ya giden Dekan Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, Avrupa Enstitüsü’nde Yüksek Lisans öğrencilerine ders verdi.

Sayfalar