2017-2018

Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu ELFA Barcelona toplantısına onur konuğu olarak katıldı. 

Avrupa Hukuk Fakülteleri Birliği ELFA nın önceki başkanı  Profesör Haluk Kabaaalioğlu Barcelona'da yapılan genel kırul yoplantısına onur konuğu olarak katıldı. 

Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öncülüğünde “Türkiye’nin AB Perspektifinde Güncel Konular ve Gelişmeler” konulu panel İİBF 4 no’lu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Panele; İİBF Fakültesi akademik ve idari personeli ile öğrenciler dinleyici olarak katıldı.

Panelin moderatörlüğünü Prof. Dr. Haluk KABAALİOĞLU yaptı. İKV Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem NAS, İKV Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Gökhan KİLİT ve İKV Araştırma Müdürü Çisel İLERİ ise panele konuşmacı olarak katıldılar.

Açılış konuşmasını İİBF Uluslararası İlişkiler Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Neriman HOCAOĞLU BAHADIR yaptı.

İktisadi Kalkınma Vakfı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Üniversite Rektörü Prof.Dr. Statty Stattev ve Prof.Dr. Haluk Kabaalioğlu  açış gongu ile toplantıyı açar(lar)ken  (Bu  kısa videodan alıntı yapılabilir belki)
 
Yedi yılı başkanlık ve  sekiz yılı da başkan yardımcılığı olmak üzere,  yirmibeş yıldır İktisadi Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu üyesi olan Prof.Dr. Haluk Kabaalioğlu, İKV de 2007 yılında başlattığı, AB Dönem Başkanı olan ülkelerde “Türkiye-AB İlişkileri” konulu seminer ve konferanslara dönem başkanı Bulgaristan’ın Ulusal ve Dünya Ekonomisi Üniversitesi’nde devam etti.
 

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığından ayrılan Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu 30 yıl önce kurduğu Avrupa Enstitüsü’nde ders ve seminer veriyor.

2002-2017 yılları arasında 15 yıl Yeditepe Hukuk Fakültesi dekanlığı yapan Kabaalioğlu, 1987 yılında kurduğu  Avrupa Enstitüsü’nde hepsi eski öğrencisi olan öğretim üyelerinin derslerine destek oluyor. 

2017-2018 beslemesine abone olun.